Modesta sklo-keramická ochrana laku

V priebehu posledných rokov sa na trhu objavilo množstvo ochranných náterov, no väčšina z nich bola podradná vzhľadom ku kvalite, ktorú ponúkame. Spoločnosť ADetail vyžaduje pre našich klientov len to najlepšie ! Majiteľ spoločnosti naďalej skúša všetky sklenené, nanokeramické a keramické ochranné nátery na trhu. Zabezpečuje tak, aby autokozmetika, s ktorou pracujeme spĺňala vysoké štandardy kvality ADetail. Máme vynikajúcu povesť medzi nadšencami automobilov a detailérmi.

Po aplikácii  našich testovaných nano a sklo-keramických povlakov väčšinu našich klientov nevidíme aj 3-5 rokov.

Robíme veci bezchybne, aby ste získali všetky benefity z najlepších sklenených, nano a keramických povrchov a ich maximálnu trvanlivosť.

Všetky naše nátery sú aplikované v kontrolovaných podmienkach jedným z najlepších tímov detailérov na Slovensku. Vezmite prosím na vedomie, že sklo-keramické a nano povlaky môžu byť použité len v kontrolovaných podmienkach a nie v exteriéri. Je to spôsobené náterom, ktorý si vyžaduje 24 hodín na vytvrdenie. Na dosiahnutie dokonalých výsledkov používame naše špecializované štúdio s teplotne ovládaným prostredím.

Modesta povrchy sú jedným z najtvrdších sklo-keramických povlakov na svete. Ich aplikácia je namáhavá preto patríme k jedným z mála oprávnených spoločností na Slovensku, ktoré sú schopné nanášať tento pokročilý sklo-keramický povrch. Modesta je tiež najsilnejšou ochrannou vrstou na trhu a osvedčila sa ako najlepšia (nepýtajte sa mňa, opýtajte sa mojich klientov!) – väčšina zákazníkov nás nepotrebuje znova navštíviť 3-5-10 rokov. Životnosť závisí od počtu kilometrov, skladovacích faktorov, stavu vozovky, štýlu jazdy, frekvencie umývania auta atď.

Ak chcete najlepšiu ochranu svojho auta na svete, Modesta Vám ju poskytne v každom aspekte, či už  ide o trvanlivosť, hrúbku alebo jej vzhľad. Nič iné sa s ňou momentálne nedá ani len porovnať!

Modesta BC-03 Pure Glass Coating

Odstraňovanie rizika škrabancov by nemalo byť jediným cieľom ochrany automobilových farieb. Hlavnou príčinou poškodenia farby, ako je strata lesku a matnosť, je oxidácia farieb. Tento proces môže byť spomalený izoláciou povrchu farby od vzduchu. Aj keď to možno dosiahnuť konvenčnými poťahovacími činidlami a voskom, oleje a tuky obsiahnuté v takýchto materiáloch sa ľahko oxidujú a následne oxidujú čokoľvek, s čím prichádzajú do kontaktu. Po okysličení môžu tieto prostriedky na ochranu farieb často skôr zrýchľovať degradáciu náterov než ich chrániť.
Anorganická povaha skleného povlaku BC-03 je plne odolná voči oxidácii, a preto je vhodnejšia na ochranu farby. Tvrdá fyzická bariéra, ktorú vytvára, bráni tomu, aby sa farba dostala do styku so vzduchom a pôsobí ako silný ochranný prostriedok proti poškriabaniu. Modesta bc-03 nevytvára bubliny, šupinky, neodlupuje sa, neoddeľuje sa ani neodfarbuje až do teploty 700°C. Tento nový vzorec kombinuje čisté kvapalné sklo a oxid titaničitý pre zvýšenie lesku bez ovplyvnenia trvanlivosti. Obsahuje 0,16 μm častíc oxidu titaničitého, ktoré odrážajú svetlo so špecifickými vlnovými dĺžkami a vytvárajú okamžitý svetelný jas a lesk. Oxid titaničitý je citlivý na fotokatalyzáciu a vytvára stopy aktívneho kyslíka pri vystavení UV žiareniu. Tento efekt pomáha povlaku zabrániť pripevneniu nečistôt na farbu.

Modesta BC-04 Nano-Titanium Glass Coating

Nová formula ochranného povlaku kombinuje najlepšie výhody pôvodných náterov z čistého tekutého skla a nanograde titánu najvyššej kvality. Táto kombinácia vytvára hlbší lesk a lepšie odrazy farby.
Jej anorganická povaha ju robí úplne odolnou voči oxidácii. Tvrdá fyzická bariéra, ktorú vytvára, bráni tomu, aby sa farba dostala do styku so vzduchom a funguje ako ochranná látka proti poškriabaniu. Modesta BC-04 dokáže odolávať teplotám až do 900 ° C

Modesta BC-05 Advanced Water-repellent Glass Coating

Modesta BC-05 je unikátny sklenený povlak založený na trojrozmernej molekulárnej štruktúre. Vytvára vysoko odolnú vrstvu z tvrdého skla na automobilových farbách. BC-05 vytvára hlboký lesk a pomáha chrániť farbu pred všetkými druhmi poškodenia, vrátane poškodení spôsobených umývaním, poškriabaním, oxidáciou, soľami alebo kyselinami. Jeho silné vodoodpudivé vlastnosti tiež podporujú samočistiace účinky. Samostatne používaný ako tesniaci prostriedok, BC-05 produkuje jedinečný druh lesku. Pri kombinácii s primerom P-01A je tento efekt ešte hlbší, pretože vrstvy obidvoch produktov sú spojené s jedným náterom. Povlak taktiež znižuje odpor o 5 km/h v porovnaní s bežnou farbou pri rýchlostiach nad 60 km/h (koeficient odporu: -0,02). Je možné ho aplikovať aj na najpokročilejšie a najsofistikovanejšie farby, ako je Nissan Scratch Shield, samoobnoviteľný kabát značky Lexus a keramická farba značky Mercedes.

Modestsa BC-06 Wheel coating - Heat resistant hard glass coating for wheel & body

Odolnosť voči farbeniu a ľahké čistenie vďaka tvrdosti ochranného filmu sú najvýznamnejšími vlastnosťami Modesty BC-06. Tento tenký kremičitý film vyrobený z perhydropolysilazanu chráni karosériu a kolesá pred prachom v dažďových kvapkách, ktoré môžu preniknúť do mäkkých farieb alebo iných farbených povrchov a odstrániť sa dajú len veľmi ťažko. Vďaka ochrane BC-06 nie je potrebné časté ochranné umývanie.
BC-06 prechádza chemickou reakciou, keď prichádza do styku s lakovaným povrchom, čím vytvára povlak z tvrdého skla. Má pevne zabalenú molekulárnu štruktúru, ktorá vytvára pevný a dlhotrvajúci povrch. BC-06 je tepelne odolný až do 1300 ° C – je dostatočne silný na to, aby chránil kolesá pred horúcim brzdovým prachom.
Tento povlak sa aplikuje pomocou striekacej pištole na farby s hnacou silou oxidu dusného.

Modesta BC-08 Neosillica matrix coating

Ľahký povrch pre rýchle použitie na každodenne poháňané vozidlá. Stopy zirkónu vytvárajú na farbe veľký lesk a jas, zatiaľ čo trojrozmerná matrica zaisťuje vynikajúcu vodoodpudivosť a samočistenie. Hrúbka vrstvy náteru pôsobí ako samozatvárajúca bariéra, ktorá chráni povrch vozidla pred poškriabaním a poškodením, ako aj nepriaznivými vplyvmi životného prostredia.

Modesta BC-09 HI-PHPS coating

Vyvinutý na základe BC-06 je tento produkt vysoko koncentrovaný povlak per-hydro-polysilazán (PHPS) špeciálne navrhnutý tak, aby umožňoval aplikáciu bežným utieraním. BC-09 vytvára vysoko odolnú hydrofilnú vrstvu špeciálnych molekúl polysilazánu, ktoré dokážu chrániť farbu pred znečistením a nečistotou a priniesť lepšiu odolnosť voči poškriabaniu. Tento produkt udrží vaše auto dlhšie čisté a zabráni nečistotám prilepiť sa na jeho povrch. BC-09 vytvára špeciálny typ lesku a odraz na povrchu vášho číreho laku. BC-09 sa nesmie používať v kombinácii so základným náterom Modesta P-01A. Avšak BC-09 môže byť použitý ako základná vrstva pre iné nátery nášho sortimentu, najmä BC-03 Pure Glass Coating, BC-04 Nano-Titanium Glass Coating alebo BC-05 Advanced Water-repellent Glass Coating.

Modesta LPS Leather Protection System

Modesta LPS poskytuje výnimočnú ochranu všetkým povrchom z kože aj koži v interiéroch motorových vozidiel. Tento dvoj-komponentový systém je jediný na trhu, ktorý chráni drahocenné povrchy pred obojstranným prenikaním tekutín a nečistôt, ako aj opotrebovaním.

Modesta PD Flagship coating PAUL DALTON’S Private label

PD Private Label kombinuje výhody organických aj anorganických technológií a poskytuje tak bezprecedentný lesk, ochranu, odolnosť a samočistiaci efekt. PD Private Label pozostáva z dvoch samostatných častí – extrémne silného a tvrdého anorganického základného náteru a super-hydrofóbneho organického vrchného náteru. Obidva sa pri aplikácii navzájom spájajú tak, aby vytvorili jednu trvanlivú ochrannú vrstvu, odolnú voči dechtu a asfaltu z ciest, korózii, oxidácii, chemikáliám a mechanickému poškodeniu. Modesta PD je výsledkom jedinečnej spolupráce medzi pánom Paulom Daltonom, popredným svetovým expertom na detailing z Veľkej Británie a chemickými inžiniermi z Japonska. Modesta PD Private Label vyžaduje pravidelné udržiavanie a každoročnú obnovu. Poskytuje ochranu až 10 rokov a je vhodný najmä pre tie najexkluzívnejšie vozidlá, ktoré môžu využívať profesionálnu starostlivosť v plnom rozsahu.